Jaunumi / Drošības akadēmija aicina uz bezmaksas semināru

Lai labāk palīdzētu orientēties apsardzes nozares tirgū un zinātu, kuriem aspektiem, izvērtējot piedāvājumu, jāpievērš lielākā uzmanība, 2012. gadā Latvijas Drošības biznesa asociācija (LDBA) ar Iekšlietu ministrijas atbalstu izveidoja izglītojošu projektu juridiskām personām – „Drošības akadēmija”. Tās mērķis ir palielināt apsardzes pakalpojumu saņēmēju izpratni par pakalpojumu kvalitāti un saistītajiem riskiem, tādējādi minimizējot iespējamos riskus un zaudējumus.

„Drošības akadēmija” aicina uzņēmumu vadītājus un par drošību atbildīgās personas piedalīties trešajā akadēmijas seminārā, kas notiks š. g. 12. martā plkst. 10:00 Biznesa augstskolā Turība, auditorijā C323 (C korpuss) Graudu ielā 68,  Rīgā. Dalība akadēmijā ir BEZ MAKSAS.

Apmeklētājiem, lūdzam, savu dalību apstiprināt rakstot uz e-pasta adresi: info@drosibasakademija.lv līdz š. g. 8. martam. Pietiekties var arī akadēmijas interneta mājas lapā: http://www.drosibasakademija.lv/pieteikties

 

Programma:

10:00 – 10:10 Atklāšana.

Projekta „Drošības akadēmija” vadītājs Guntars Brauns.

 

10:10 – 11:00 Apsardzes nozares ēnas puse Valsts ieņēmumu dienesta skatījumā – 2012.gadā VID veiktie kontroles pasākumi un raksturīgākie pārkāpumi apsardzes uzņēmumos.

 

Lektors: Inta Vagale VID Nodokļu kontroles pārvaldes Pakalpojumu un tirdzniecības vietu 3. pārbaužu nodaļas vadītāja

 

11:00 – 11:20 Kafijas pauze;

 

11:20 – 12:40 Prevencija drošības jomā, jeb kā domāt soli uz priekšu!

 

Lektors: Algirdas Skužinskas Drošības kompānijas GRIFS AG Baltijas valstu attīstības vadītājs.

Darba valoda – krievu;

 

12:40 – 13:00 Kafijas pauze

 

13:00 – 13:40 Organizācijas drošības pamati - organizācijas drošības pamati un zināšanas, kas būtiskas, lai praksē ļautu īstenot uzņēmuma (organizācijas) sekmīgu un radošu funkcionēšanu.

 

Lektors: Leonīds Makans Asociētais profesors, Mag.iur., Biznesa augstskolas Turība lektors

 

13:40 -... Diskusijas.

 

Skatīt afišu